18.10 2018 - Svátek má Lukáš
Společnost ABC první pomoc je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR
 

Napsali o nás     Radek Srom, kontakt: 602451080 napsal 02.02.2007 v 07:28

          Díky za výborné školené, které pro naše zaměstnance vedla Martina Eliášova. Skoleni bylo obsahem i podanim naprosto vyborne.

      R.Srom Unilever          Chtěl bych Vám poděkovat za užitečné školení první pomoci, které jsem podstoupil v pátek 27. července jako zaměstnanec České pojišťovny. Následující odpoledne jsem tak mohl pomoct mladé paní, která v Hypernově dostala epileptický záchvat a při pádu si o regál poranila hlavu.

     Díky Martin Pospíšil     Vážená paní Eliášová,

          Je mi potěšením tlumočit Vám osobní poděkování od účastníků školení konaném v SKCZ dne 5.9.2007. Vaše právě uskutečněné školení bylo účastníky velmi pozitivně hodnoceno.

      Pavel Volejník

      Sumikei Czech s.r.o.     Dobrý den,

          nevím jestli si vzpomenete na svého žáka z Metroprojektu, ale mám potřebu se s vámi podělit o dnešní zážitek, kdy jsme při výstupu na šumavskou vyhlídku potkali maminku s půlročním dítětem, že tatínka štípla vosa a má alergický šok, vrtulník už prý letí. Nechal jsem kamarády na nejbližší louce navigovat vrtulník a běžel k postiženému, v duchu jsem si nadával, že jsem nechal lékárničku na hotelu. Naštestí se podařilo zachladit, než dorazila posádka vrtulníku, celou dobu byl postižený při vědomí, ale komunikoval s obtížemi.
          Vše dobře dopadlo. Vědomosti ze školení mi naskakovali v hlavě, jako bych tam byl včera, takže díky za ně. A novým studentům vzkažte, že lékárničku vždy sebou.

      Přeju hezké léto,

      s pozdravem Richard Beber

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky, které naleznete ZDE!!